Aaron's Kids Dinosaur Puzzle

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma 01 Digitales Design GmbH
Çocuğunuzun bambaşka bir dünyadan arkadaşlar edinmesine ne dersiniz?

Okul öncesi dönemde çocuğunuzun hayal dünyasının gelişip bakış açısının genişlemesi son derece önemlidir. Okul öncesi eğitimcilerin okula başlatmadan önceki temel hedefleri öncelikle çocukların hayal dünyalarını genişletmektir. Hayal dünyası geniş olan çocuk okul hayatındaki zorluklara kafasını takmaz ve bu zorlukları nasıl aşacağını son derece iyi bilir. Bu konuda çocuğunuza yardımcı olmak onun hayal dünyasını ve bakış açısını genişletmek büyük ölçüde sizin elinizdedir. Onun okul öncesi dönemde oynadığı oyunları denetleyerek gelişmesini sağlamak siz ebeveynler için son derece kolay bir işlem olmalıdır. Bu oyun da size bu konuda yardım etmek amacı ile üretilmiştir.

Oyunun genel amacı çocuğunuzun dünyamızda milyonlar yıl önce yaşamış canlılar olan dinozorlar ile tanıştırmak ve onları çocuğunuz ile arkadaş etmektir. Bu daha önce görmedikleri devasa yaratıkları gören çocuklar ilgilerini gizleyemeyecekler ve onların yeni çeşitlerini ortaya çıkarmak için birbirinden zorlu yapbozları çözeceklerdir. Bu amaç uğruna kendilerini son derece zorlayacak olan çocuklar zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaklar.

Çocuğunuzun hayal dünyasını genişletmede son derece etkili olan bu oyuna hemen sahip olmak istiyorsanız sadece indir butonuna basıp eğlencenin başlamasını beklemek yeterli olacaktır.  

Daha Fazla Göster
Aaron's Kids Dinosaur Puzzle indir